Location : Home > C > CMF601K5000FHEK
CMF601K5000FHEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF601K5000FHEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF601K5000FHEK RES 1.50K OHM 1W 1 AXIAL 701500 Vishay Dale 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CMF601K5000FHEK Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 1.5Kohms 1 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd