Location : Home > C > CMF601K2800BEBF
CMF601K2800BEBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF601K2800BEBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF601K2800BEBF RES 1.28K OHM 1W 0.1 AXIAL 1353100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF601K2800BEBF RES 1.28K OHM 1W 0.1 AXIAL 803100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF601K2800BEBF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CMF601K2800BEBF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163152G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC
767163152G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 16Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
767163152G CTS Resistor Products 783700 2015+ RES ARRAY 1.5K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767163152G CTS Resistor Products 788500 1534+ RES ARRAY 1.5K OHM 8 RES 16SOIC Alphatek Technology Limited