Location : Home > C > CMF6010K240BEBF
CMF6010K240BEBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF6010K240BEBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF6010K240BEBF RES 10.24K OHM 1W 0.1 AXIAL 1354400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF6010K240BEBF RES 10.24K OHM 1W 0.1 AXIAL 804400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF6010K240BEBF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CMF6010K240BEBF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767141224G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 220K OHM 14SOIC
767141224G CTS Resistor Products 572300 2015+ RES ARRAY 220K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767141224G IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
768141820G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC
768141820G CTS Resistor Products 772400 2015+ RES ARRAY 82 OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768141820G CTS Resistor Products 772400 2015+ RES ARRAY 82 OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
768141820G IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
768143823G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 82K OHM 14SOIC
768143823G RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
768143823G CTS Resistor Products 895800 2015+ RES ARRAY 82K OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com