Location : Home > C > CMF60100R00BEBF
CMF60100R00BEBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF60100R00BEBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF60100R00BEBF Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 100ohms .1 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CMF60100R00BEBF RES 100 OHM 1W .1 AXIAL 1259000 Vishay Dale RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF60100R00BEBF RES 100 OHM 1W .1 AXIAL 593100 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com