Location : Home > C > CMF559K7600CHEB
CMF559K7600CHEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF559K7600CHEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF559K7600CHEB RES 9.76K OHM 1/2W .25 AXIAL 685500 Vishay Dale 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CMF559K7600CHEB RES 9.76K OHM 1/2W .25 AXIAL 790700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF559K7600CHEB RES 9.76K OHM 1/2W .25 AXIAL 685500 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
45F56R Resistors Through Hole Resistors RES 56 OHM 5W 1% AXIAL
45F56R Ohmite 589900 RES 56 OHM 5W 1 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
45F56R Ohmite 695100 RES 56 OHM 5W 1 AXIAL FindCores Electronics Inc.
45F56R Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 56ohm 1 Axial Power Agency Co.,Ltd
45F56R Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 56ohm 1 Axial Global Thunder Electronics Co.,Ltd