Location : Home > C > CMF5593R100FHEA
CMF5593R100FHEA
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5593R100FHEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5593R100FHEA RES 93.1 OHM 1/2W 1 AXIAL 1426200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CW01036R70JE73 Resistors Through Hole Resistors RES 36.7 OHM 13W 5% AXIAL
CW01036R70JE73 NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01036R70JE73 Vishay Dale 1409800 2015+ RES 36.7 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01036R70JE73 Vishay Dale 691900 2015+ RES 36.7 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RN70C1271FRSL Resistors Through Hole Resistors RES 1.27K OHM 3/4W 1% AXIAL
RN70C1271FRSL IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN70C1271FRSL NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC50H4641FPRSL Resistors Through Hole Resistors RES 4.64K OHM 1/10W 1% AXIAL
RNC50H4641FPRSL IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC50H4641FPRSL NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS0052R500FE73 Resistors Through Hole Resistors RES 2.5 OHM 5W 1% WW AXIAL
RS0052R500FE73 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS0052R500FE73 Vishay Dale 874600 RES 2.5 OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS0052R500FE73 Vishay Dale 899200 RES 2.5 OHM 5W 1 WW AXIAL FindCores Electronics Inc.
25J39R Resistors Through Hole Resistors RES 39 OHM 5W 5% AXIAL