Location : Home > C > CMF558R4500DHEB
CMF558R4500DHEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF558R4500DHEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF558R4500DHEB RES 8.45 OHM 1/2W .5 AXIAL 1438200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF558R4500DHEB RES 8.45 OHM 1/2W .5 AXIAL 792200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF558R4500DHEB 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CMF558R4500DHEB 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163681G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC
766163681G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 680ohms 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
766163681G CTS Resistor Products 896800 2015+ RES ARRAY 680 OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com