Location : Home > C > CMF558K8700BEEK
CMF558K8700BEEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF558K8700BEEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF558K8700BEEK RES 8.87K OHM 1/2W .1 AXIAL 1345100 Vishay Dale RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF558K8700BEEK RES 8.87K OHM 1/2W .1 AXIAL 679200 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A200R0FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 200 OHM 1W 1% WW AXIAL