Location : Home > C > CMF55845K00BERE
CMF55845K00BERE
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55845K00BERE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55845K00BERE RES 845K OHM 1/2W .1 AXIAL 1234800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF55845K00BERE RES 845K OHM 1/2W .1 AXIAL 696800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-2176089-8 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 124K OHM 0.1% 1/6W 0603
9-2176089-8 TE Connectivity AMP Connectors 1348000 2015+ RES SMD 124K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9-2176089-8 TE Connectivity AMP Connectors 596800 1534+ RES SMD 124K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
9-2176089-8 TE Connectivity AMP Connectors 692000 2015+ RES SMD 124K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9-2176089-8 TE Connectivity AMP Connectors 702000 NEW RoHS RES SMD 124K OHM 0.1 1/6W 0603 FindCores Electronics Inc.