Location : Home > C > CMF557K7700BER670
CMF557K7700BER670
Share on FacebookShare on Facebook
CMF557K7700BER670 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF557K7700BER670 RES 7.77K OHM 1/2W .1 AXIAL 1525700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF557K7700BER670 RES 7.77K OHM 1/2W .1 AXIAL 890400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-2176094-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 301K OHM 0.1% 1/4W 0805
3-2176094-9 TE Connectivity AMP Connectors 1339000 2015+ RES SMD 301K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-2176094-9 TE Connectivity AMP Connectors 587800 1534+ RES SMD 301K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3-2176094-9 TE Connectivity AMP Connectors 683000 2015+ RES SMD 301K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com