Location : Home > C > CMF556R8100FLEB70
CMF556R8100FLEB70
Share on FacebookShare on Facebook
CMF556R8100FLEB70 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF556R8100FLEB70 RES 6.81 OHM 1/2W 1 AXIAL 697500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF556R8100FLEB70 RES 6.81 OHM 1/2W 1 AXIAL 1332800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF556R8100FLEB70 RES 6.81 OHM 1/2W 1 AXIAL 676200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
23J50R Resistors Through Hole Resistors RES 50 OHM 3W 5% AXIAL
23J50R Distributor 162710 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
23J50R Ohmite 778500 RES 50 OHM 3W 5 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
23J50R Ohmite 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 50ohm 5 Power Agency Co.,Ltd