Location : Home > C > CMF556K4900FHEK
CMF556K4900FHEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF556K4900FHEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF556K4900FHEK RES 6.49K OHM 1/2W 1 AXIAL 1527600 Vishay Dale RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF556K4900FHEK RES 6.49K OHM 1/2W 1 AXIAL 880000 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B1K100FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 1.1K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B1K100FE70 IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B1K100FE70 NEW 88510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B1K100FE70 Vishay Dale 1444900 2015+ RES 1.1K OHM 3W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com