Location : Home > C > CMF55698K00FKEB
CMF55698K00FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55698K00FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55698K00FKEB RES 698K OHM 1/2W 1 AXIAL 1232100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
23J25R Resistors Through Hole Resistors RES 25 OHM 3W 5% AXIAL
23J25R Electronics 27860 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
23J25R Ohmite 696900 2015+ RES 25 OHM 3W 5 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
23J25R Ohmite 988500 NEW RoHS RES 25 OHM 3W 5 AXIAL FindCores Electronics Inc.