Location : Home > C > CMF5564R200BHEK
CMF5564R200BHEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5564R200BHEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5564R200BHEK RES 64.2 OHM 1/2W .1 AXIAL 694500 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF5564R200BHEK Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 64.2ohms .1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CMF5564R200BHEK RES 64.2 OHM 1/2W .1 AXIAL 1412400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B1K500FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 1.5K OHM 3W 1% WW AXIAL