Location : Home > C > CMF55649K00FKEB
CMF55649K00FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55649K00FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55649K00FKEB RES 649K OHM 1/2W 1 AXIAL 1435300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H427K4BZA Resistors Through Hole Resistors RES 27.4K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
H427K4BZA IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H427K4BZA NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR05C71R5FRRSL Resistors Through Hole Resistors RES 71.5 OHM 1% 1/8W AXIAL
RLR05C71R5FRRSL IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR05C71R5FRRSL NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55J4223FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 422K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55J4223FSRE6 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J4223FSRE6 NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF551R5000FKBF Resistors Through Hole Resistors RES 1.5 OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF551R5000FKBF Electronics 25479 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
CMF551R5000FKBF IC 37860 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
CMF551R5000FKBF Vishay Dale 573300 RES 1.5 OHM 1/2W 1 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN60C2580BRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 258 OHM 1/4W .1% AXIAL
RN60C2580BRE6 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN60C2580BRE6 NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3M AB5010 0.5"SQ-250 RF/IF and RFID RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials SHEET PLYMR RES 12.7MM 250/PK