Location : Home > C > CMF5560K400BEEB
CMF5560K400BEEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5560K400BEEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5560K400BEEB RES 60.4K OHM 1/2W 0.1 AXIAL 590500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC55K1872FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 18.7K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55K1872FSRE6 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55K1872FSRE6 NEW 78850 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS00550R00FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 50 OHM 5W 1% WW AXIAL
RS00550R00FS73 IC 37461 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
RS00550R00FS73 In.Stock 98850 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RS00550R00FS73 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 50ohms 1 Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com