Location : Home > C > CMF55600R00FHRE
CMF55600R00FHRE
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55600R00FHRE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55600R00FHRE RES 600 OHM 1/2W 1 AXIAL 1449800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS00510K00FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 10K OHM 5W 1% WW AXIAL
RS00510K00FS73 Semiconductor 31415 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
RS00510K00FS73 STOCK 43320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
RS00510K00FS73 Vishay Dale 781200 RES 10K OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS00510K00FS73 Vishay Dale 886400 RES 10K OHM 5W 1 WW AXIAL FindCores Electronics Inc.