Location : Home > C > CMF555M3000FLBF
CMF555M3000FLBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF555M3000FLBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF555M3000FLBF RES 5.3M OHM 1/2W 1 AXIAL 1526500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF555M3000FLBF RES 5.3M OHM 1/2W 1 AXIAL 1007500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-2176088-5 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 2.55K OHM 0.1% 1/6W 0603
4-2176088-5 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-2176088-5 TE Connectivity AMP Connectors 1538200 2015+ RES SMD 2.55K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-2176088-5 TE Connectivity AMP Connectors 808000 1534+ RES SMD 2.55K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4-2176088-5 TE Connectivity AMP Connectors 903200 2015+ RES SMD 2.55K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com