Location : Home > C > CMF555K3000FKEB
CMF555K3000FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF555K3000FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF555K3000FKEB RES 5.3K OHM 1/2W 1 AXIAL 1331100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RLR05C82R0GSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 82 OHM 2% 1/8W AXIAL
RLR05C82R0GSRSL IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR05C82R0GSRSL NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR07C7151FPRSL Resistors Through Hole Resistors RES 7.15K OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C7151FPRSL IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C7151FPRSL NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
23J1R5 Resistors Through Hole Resistors RES 1.5 OHM 3W 5% AXIAL
23J1R5 IC 37152 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
23J1R5 Ohmite 704100 NEW RoHS RES 1.5 OHM 3W 5 AXIAL FindCores Electronics Inc.