Location : Home > C > CMF5556R200FKEB
CMF5556R200FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5556R200FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5556R200FKEB RES 56.2 OHM 1/2W 1 AXIAL 1548700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMF653R3000FKBF Resistors Through Hole Resistors RES 3.3 OHM 1.5W 1% AXIAL
CMF653R3000FKBF NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF653R3000FKBF Vishay Dale 694800 1537+ RES 3.3 OHM 1.5W 1 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RNC55H6983FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 698K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55H6983FSRSL IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H6983FSRSL NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55J1741BSR36 Resistors Through Hole Resistors RES 1.74K OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55J1741BSR36 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J1741BSR36 NEW 89170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45F700 Resistors Through Hole Resistors RES 700 OHM 5W 1% AXIAL
45F700 Ohmite 1521000 2015+ RES 700 OHM 5W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
45F700 Ohmite 603100 2015+ RES 700 OHM 5W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
45F700 Ohmite 896800 1537+ RES 700 OHM 5W 1 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS010470R0FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 470 OHM 10W 1% WW AXIAL