Location : Home > C > CMF5552K300FEEB
CMF5552K300FEEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5552K300FEEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5552K300FEEB RES 52.3K OHM 1/2W 1 AXIAL 794200 Vishay Dale 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CMF5552K300FEEB RES 52.3K OHM 1/2W 1 AXIAL 899400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF5552K300FEEB RES 52.3K OHM 1/2W 1 AXIAL 794200 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS0052K000FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 2.0K OHM 5W 1% WW AXIAL
RS0052K000FS73 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS0052K000FS73 Vishay Dale 1410400 RES 2.0K OHM 5W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS0052K000FS73 Vishay Dale 780200 RES 2.0K OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS0052K000FS73 Vishay Dale 890800 RES 2.0K OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com