Location : Home > C > CMF55475K00FHBF
CMF55475K00FHBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55475K00FHBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55475K00FHBF RES 475K OHM 1/2W 1 AXIAL 1307600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF55475K00FHBF RES 475K OHM 1/2W 1 AXIAL 790700 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A200R0FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 200 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A200R0FS70 ELECTRONIC 25410 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
RS01A200R0FS70 Original n 205050 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RS01A200R0FS70 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 200ohms 1 Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com