Location : Home > C > CMF5546K400BER6
CMF5546K400BER6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5546K400BER6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5546K400BER6 RES 46.4K OHM 1/2W .1 AXIAL 600700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC55H1301FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 1.3K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55H1301FSRSL IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H1301FSRSL NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
43F250 Resistors Through Hole Resistors RES 250 OHM 3W 1% AXIAL
43F250 IC 38030 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
43F250 Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 250ohm 1 Axial Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com