Location : Home > C > CMF55464R00FKEA
CMF55464R00FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55464R00FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55464R00FKEA RES 464 OHM 1/2W 1 AXIAL 905800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RN70D3012FRSL Resistors Through Hole Resistors RES 30.1K OHM 3/4W 1% AXIAL
RN70D3012FRSL IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN70D3012FRSL NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF65625R00BEEA Resistors Through Hole Resistors RES 625 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
CMF65625R00BEEA NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF65625R00BEEA Vishay Dale 599900 1537+ RES 625 OHM 1.5W 0.1 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CMF50249R00FKEK Resistors Through Hole Resistors RES 249 OHM 1/4W 1% AXIAL
CMF50249R00FKEK IC 37160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF50249R00FKEK NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF50249R00FKEK Vishay Dale 789900 RES 249 OHM 1/4W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS0056K000FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 6.0K OHM 5W 1% WW AXIAL
RS0056K000FS73 Semiconductor 31555 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
RS0056K000FS73 STOCK 42980 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
RS0056K000FS73 Vishay Dale 808000 RES 6.0K OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS0056K000FS73 Vishay Dale 913200 RES 6.0K OHM 5W 1 WW AXIAL FindCores Electronics Inc.