Location : Home > C > CMF55402K00FHEK
CMF55402K00FHEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55402K00FHEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55402K00FHEK RES 402K OHM 1/2W 1 AXIAL 1435300 Vishay Dale RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H86K19BDA Resistors Through Hole Resistors RES 6.19K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
H86K19BDA NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H86K19BDA TE Connectivity 800,000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
RN65C6342FRSL Resistors Through Hole Resistors RES 63.4K OHM 1/2W 1% AXIAL
RN65C6342FRSL IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN65C6342FRSL NEW 87770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55K1211FPBSL Resistors Through Hole Resistors RES 1.21K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55K1211FPBSL IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55K1211FPBSL NEW 77610 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF552K5500FHEK Resistors Through Hole Resistors RES 2.55K OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF552K5500FHEK IC 37430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF552K5500FHEK NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF552K5500FHEK Vishay Dale 1452800 2015+ RES 2.55K OHM 1/2W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF552K5500FHEK Vishay Dale 705900 RES 2.55K OHM 1/2W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3M 1345 1" X 4"-100 RF/IF and RFID RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials SHEET COP FL 25.4X101.6MM 100/PK