Location : Home > C > CMF553M1640FHEB
CMF553M1640FHEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF553M1640FHEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF553M1640FHEB RES 3.164M OHM 1/2W 1 AXIAL 592800 Vishay Dale 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMF6525R000BEBF Resistors Through Hole Resistors RES 25 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
CMF6525R000BEBF IC 37750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF6525R000BEBF Vishay Dale 579100 1537+ RES 25 OHM 1.5W 0.1 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CMF6525R000BEBF Vishay/Dale 800,000 15+ Metal Film Resistors - Through Hole Power Agency Co.,Ltd
CMF55154R00FKBF Resistors Through Hole Resistors RES 154 OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF55154R00FKBF IC 38020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF55154R00FKBF NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF55154R00FKBF Vishay Dale 584600 RES 154 OHM 1/2W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF603K7400FHEK Resistors Through Hole Resistors RES 3.74K OHM 1W 1% AXIAL
CMF603K7400FHEK IC 37440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF603K7400FHEK Vishay Dale 1232200 2015+ RES 3.74K OHM 1W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF603K7400FHEK Vishay Dale 886300 RES 3.74K OHM 1W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
25J39R Resistors Through Hole Resistors RES 39 OHM 5W 5% AXIAL