Location : Home > C > CMF553K3200FHEK
CMF553K3200FHEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF553K3200FHEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF553K3200FHEK s/n 5900 VISHAY 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CMF553K3200FHEK Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 3.32Kohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CMF553K3200FHEK Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 3.32Kohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CMF553K3200FHEK Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 3.32Kohms 1 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6-1625868-1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 22.6 OHM 0.1% 1/4W 0805
6-1625868-1 IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-1625868-1 TE Connectivity AMP Connectors 1511500 2015+ RES SMD 22.6 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-1625868-1 TE Connectivity AMP Connectors 781300 1534+ RES SMD 22.6 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
6-1625868-1 TE Connectivity AMP Connectors 876500 2015+ RES SMD 22.6 OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com