Location : Home > C > CMF55374R00FKEB
CMF55374R00FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55374R00FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55374R00FKEB RES 374 OHM 1/2W 1 AXIAL 1432800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF55374R00FKEB Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 374ohms 1 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS005400R0FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 400 OHM 5W 1% WW AXIAL