Location : Home > C > CMF55350R00BEEB
CMF55350R00BEEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55350R00BEEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55350R00BEEB RES 350 OHM 1/2W 0.1 AXIAL 802300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF55350R00BEEB RES 350 OHM 1/2W 0.1 AXIAL 1448300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF55350R00BEEB RES 350 OHM 1/2W 0.1 AXIAL 779700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B47R00FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 47 OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B47R00FE70 NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B47R00FE70 Vishay Dale 488800 1537+ RES 47 OHM 3W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS02B47R00FE70 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 47ohms 1 Learn More Global Thunder Electronics Co.,Ltd