Location : Home > C > CMF55330R00JKBF
CMF55330R00JKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55330R00JKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55330R00JKBF RES 330 OHM 1/2W 5 AXIAL 1430800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF55330R00JKBF RES 330 OHM 1/2W 5 AXIAL 683900 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
23J33R Resistors Through Hole Resistors RES 33 OHM 3W 5% AXIAL
23J33R Ohmite 1330500 2015+ RES 33 OHM 3W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
23J33R Ohmite 599900 2015+ RES 33 OHM 3W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
23J33R Ohmite 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 33ohm 5 Power Agency Co.,Ltd