Location : Home > C > CMF55330R00FKEK
CMF55330R00FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55330R00FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55330R00FKEK RES 330 OHM 1/2W 1 AXIAL 1517200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RLR07C8203FSR36 Resistors Through Hole Resistors RES 820K OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C8203FSR36 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C8203FSR36 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45F2K2 Resistors Through Hole Resistors RES 2.2K OHM 5W 1% AXIAL
45F2K2 Ohmite 589400 RES 2.2K OHM 5W 1 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
45F2K2 Ohmite 694600 RES 2.2K OHM 5W 1 AXIAL FindCores Electronics Inc.