Location : Home > C > CMF5531K600FKBF
CMF5531K600FKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5531K600FKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5531K600FKBF RES 31.6K OHM 1/2W 1 AXIAL 1435300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF5531K600FKBF RES 31.6K OHM 1/2W 1 AXIAL 688400 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B5K000FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 5.0K OHM 3W 1% WW AXIAL