Location : Home > C > CMF5530K900FHEB
CMF5530K900FHEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5530K900FHEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5530K900FHEB RoHS Compliant 37394 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CMF5530K900FHEB RES 30.9K OHM 1/2W 1 AXIAL 1343600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RN50E3201BRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 3.2K OHM 1/20W .1% AXIAL
RN50E3201BRE6 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN50E3201BRE6 NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN55E2982CRSL Resistors Through Hole Resistors RES 29.8K OHM 1/8W .25% AXIAL
RN55E2982CRSL IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN55E2982CRSL NEW 89090 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H438K3BZA Resistors Through Hole Resistors RES 38.3K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
H438K3BZA NEW 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45F18R Resistors Through Hole Resistors RES 18 OHM 5W 1% AXIAL
45F18R Ohmite 806600 RES 18 OHM 5W 1 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
45F18R Ohmite 911800 RES 18 OHM 5W 1 AXIAL FindCores Electronics Inc.
45F18R Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 18ohm 1 Axial Global Thunder Electronics Co.,Ltd
45F18R Ohmite 80000 2016+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 18ohm 1 Axial enkaite Electronics Co., Ltd