Location : Home > C > CMF552R0000FLR6
CMF552R0000FLR6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF552R0000FLR6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF552R0000FLR6 RES 2 OHM 1/2W 1 AXIAL 1459300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF552R0000FLR6 RES 2 OHM 1/2W 1 AXIAL 909300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF552R0000FLR6 2012+ 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-2176092-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 8.87K OHM 0.1% 1/4W 0805
9-2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 1525600 2015+ RES SMD 8.87K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9-2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 795400 1534+ RES SMD 8.87K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
9-2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 890600 2015+ RES SMD 8.87K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com