Location : Home > C > CMF552K7400FKRE
CMF552K7400FKRE
Share on FacebookShare on Facebook
CMF552K7400FKRE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF552K7400FKRE RES 2.74K OHM 1/2W 1 AXIAL 790100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
USF371-20.0M-0.01%-5PPM Resistors Through Hole Resistors RES 20M OHM 3/4W 0.01% RADIAL
RNC55K3322FPB14 Resistors Through Hole Resistors RES 33.2K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55K3322FPB14 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55K3322FPB14 NEW 78010 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45J270 Resistors Through Hole Resistors RES 270 OHM 5W 5% AXIAL
45J270 Ohmite 797900 1537+ RES 270 OHM 5W 5 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
45J270 Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 270ohm 5 Axial Power Agency Co.,Ltd
45J270 Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 270ohm 5 Axial Global Thunder Electronics Co.,Ltd
45J270 Ohmite 80000 2016+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 270ohm 5 Axial enkaite Electronics Co., Ltd