Location : Home > C > CMF552K6700DHBF
CMF552K6700DHBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF552K6700DHBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF552K6700DHBF Metal Film Resistors - Through Hole 2.67K OHM .5 50PPM 1/4W 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CMF552K6700DHBF RES 2.67K OHM 1/2W .5 AXIAL 1451900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF552K6700DHBF RES 2.67K OHM 1/2W .5 AXIAL 705000 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B22R00FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 22 OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B22R00FE70 NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B22R00FE70 Vishay Dale 490000 1537+ RES 22 OHM 3W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS02B22R00FE70 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 22ohms 1 Learn More Power Agency Co.,Ltd
RS02B22R00FE70 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 22ohms 1 Learn More Global Thunder Electronics Co.,Ltd