Location : Home > C > CMF552K4900FHRE70
CMF552K4900FHRE70
Share on FacebookShare on Facebook
CMF552K4900FHRE70 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF552K4900FHRE70 RES 2.49K OHM 1/2W 1 AXIAL 1456100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC55H6980BMR36 Resistors Through Hole Resistors RES 698 OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55H6980BMR36 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H6980BMR36 NEW 95300 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55H5831DRRSL Resistors Through Hole Resistors RES 5.83K OHM 1/8W .5% AXIAL
RNC55H5831DRRSL IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H5831DRRSL NEW 79170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR07C63R4FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 63.4 OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C63R4FSRE6 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C63R4FSRE6 NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF555R6000FKEB70 Resistors Through Hole Resistors RES 5.6 OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF555R6000FKEB70 IC 38090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF555R6000FKEB70 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF555R6000FKEB70 Vishay Dale 1340300 2015+ RES 5.6 OHM 1/2W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF555R6000FKEB70 Vishay Dale 683700 2015+ RES 5.6 OHM 1/2W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP915-75.0-1% Resistors Through Hole Resistors RES 75 OHM 15W 1% TO126
4302-52 RF/IF and RFID Attenuators RF Attenuator 31.5dB ¡À0.15dB 0 ~ 4GHz 50 Ohm 20-WFQFN Exposed Pad
4302-52 Peregrine Semiconductor 39354 NEW RoHS IC DSA 6BIT 50 OHM 20-QFN FindCores Electronics Inc.
4302-52 Peregrine Semiconductor 57009 1516+ IC DSA 6BIT 50 OHM 20-QFN Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com