Location : Home > C > CMF5527K400BER6
CMF5527K400BER6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5527K400BER6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5527K400BER6 RES 27.4K OHM 1/2W 0.1 AXIAL 872600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC55J1470FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 147 OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55J1470FSRSL IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J1470FSRSL NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN70D2212FRSL Resistors Through Hole Resistors RES 22.1K OHM 3/4W 1% AXIAL
RN70D2212FRSL IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN70D2212FRSL NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55K1582FPRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 15.8K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55K1582FPRE6 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55K1582FPRE6 NEW 77610 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN70D2233FB14 Resistors Through Hole Resistors RES 223K OHM 3/4W 1% AXIAL
RN70D2233FB14 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN70D2233FB14 NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
23J750 Resistors Through Hole Resistors RES 750 OHM 3W 5% AXIAL
23J750 IC 36912 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
23J750 Ohmite 884400 1537+ RES 750 OHM 3W 5 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
23J750 Ohmite 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 750ohm 5 Global Thunder Electronics Co.,Ltd