Location : Home > C > CMF55249R00BER6
CMF55249R00BER6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55249R00BER6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55249R00BER6 RES 249 OHM 1/2W 0.1 AXIAL 875300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B2K500FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 2.5K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B2K500FS70 In.Stock 98850 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RS02B2K500FS70 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 2.5Kohms 1 Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com