Location : Home > C > CMF55240R00JKBF
CMF55240R00JKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55240R00JKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55240R00JKBF RES 240 OHM 1/2W 5 AXIAL 1344300 Vishay Dale RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF55240R00JKBF RES 240 OHM 1/2W 5 AXIAL 687700 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B1K800FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 1.8K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B1K800FE70 IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B1K800FE70 NEW 88410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B1K800FE70 Vishay Dale 788100 2015+ RES 1.8K OHM 3W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com