Location : Home > C > CMF55232K00FKR6
CMF55232K00FKR6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55232K00FKR6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55232K00FKR6 RES 232K OHM 1/2W 1 AXIAL 1235400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC50H3740FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 374 OHM 1/10W 1% AXIAL
RNC50H3740FSRE6 NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC50H3740FSRE6 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CF14JB5M60 Resistors Through Hole Resistors CARBON FILM 0.25W 5% 5.6M OHM
CF14JB5M60 Stackpole Electronics Inc 1428900 2015+ CARBON FILM 0.25W 5 5.6M OHM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CF14JB5M60 Stackpole Electronics Inc 882000 2015+ CARBON FILM 0.25W 5 5.6M OHM Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CF14JB5M60 Stackpole Electronics Inc 909900 NEW RoHS CARBON FILM 0.25W 5 5.6M OHM FindCores Electronics Inc.
RLR05C1273FRRSL Resistors Through Hole Resistors RES 127K OHM 1% 1/8W AXIAL
RLR05C1273FRRSL IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR05C1273FRRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
40J12R Resistors Through Hole Resistors RES 12 OHM 10W 5% AXIAL
40J12R Ohmite 899300 RES 12 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40J12R Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 10watt 12ohm 5 Axial Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
40J12R Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 10watt 12ohm 5 Axial Power Agency Co.,Ltd