Location : Home > C > CMF5522K100FKEB
CMF5522K100FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5522K100FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5522K100FKEB RES 22.1K OHM 1/2W 1 AXIAL 1235900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC55H7772BSR36 Resistors Through Hole Resistors RES 77.7K OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55H7772BSR36 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H7772BSR36 NEW 87810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45J390E Resistors Through Hole Resistors RES 390 OHM 5W 5% AXIAL
45J390E Ohmite 797400 1537+ RES 390 OHM 5W 5 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
45J390E Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 390ohm 5 Axial Power Agency Co.,Ltd
45J390E Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 390ohm 5 Axial Global Thunder Electronics Co.,Ltd
45J390E Ohmite 80000 2016+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 390ohm 5 Axial enkaite Electronics Co., Ltd
RS0056K800FE73 Resistors Through Hole Resistors RES 6.8K OHM 5W 1% WW AXIAL
RS0056K800FE73 Vishay Dale 1312700 RES 6.8K OHM 5W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS0056K800FE73 Vishay Dale 593100 RES 6.8K OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS0056K800FE73 Vishay Dale 682500 RES 6.8K OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS0056K800FE73 Vishay Dale 787700 RES 6.8K OHM 5W 1 WW AXIAL FindCores Electronics Inc.