Location : Home > C > CMF5520K000BHBF
CMF5520K000BHBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5520K000BHBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5520K000BHBF Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 20Kohms .1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
CMF5520K000BHBF RES 20K OHM 1/2W 0.1 AXIAL 802700 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF5520K000BHBF RES 20K OHM 1/2W 0.1 AXIAL 1220300 Vishay Dale RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF5520K000BHBF RES 20K OHM 1/2W 0.1 AXIAL 802700 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com