Location : Home > C > CMF55200R00FKR6
CMF55200R00FKR6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55200R00FKR6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55200R00FKR6 RES 200 OHM 1/2W 1 AXIAL 578300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RLR05C6812FPRSL Resistors Through Hole Resistors RES 68.1K OHM 1% 1/8W AXIAL
RLR05C6812FPRSL IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR05C6812FPRSL NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR07C2151FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 2.15K OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C2151FSRE6 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C2151FSRE6 NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF603M0100FKEK Resistors Through Hole Resistors RES 3.01M OHM 1W 1% AXIAL
CMF603M0100FKEK NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF603M0100FKEK Vishay Dale 673000 RES 3.01M OHM 1W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
45J750 Resistors Through Hole Resistors RES 750 OHM 5W 5% AXIAL
45J750 Ohmite 1518800 2015+ RES 750 OHM 5W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
45J750 Ohmite 894600 1537+ RES 750 OHM 5W 5 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
45J750 Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 750ohm 5 Axial Global Thunder Electronics Co.,Ltd
45J750 Ohmite 80000 2016+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 750ohm 5 Axial enkaite Electronics Co., Ltd