Location : Home > C > CMF55191K00DHBF
CMF55191K00DHBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55191K00DHBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55191K00DHBF RES 191K OHM 1/2W 0.5 AXIAL 1425700 Vishay Dale RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF55191K00DHBF RES 191K OHM 1/2W 0.5 AXIAL 790100 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS005150R0FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 150 OHM 5W 1% WW AXIAL
RS005150R0FS73 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS005150R0FS73 Vishay Dale 575000 RES 150 OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS005150R0FS73 Vishay Dale 592400 1537+ RES 150 OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.