Location : Home > C > CMF55140K00BERE
CMF55140K00BERE
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55140K00BERE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55140K00BERE RES 140K OHM 1/2W 0.1 AXIAL 798600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B3K000FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 3.0K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B3K000FE70 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B3K000FE70 NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B3K000FE70 Vishay Dale 1444400 2015+ RES 3.0K OHM 3W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com