Location : Home > C > CMF55130K00BER6
CMF55130K00BER6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55130K00BER6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55130K00BER6 RES 130K OHM 1/2W .1 AXIAL 582300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RN55E1961DRSL Resistors Through Hole Resistors RES 1.96K OHM 1/8W .5% AXIAL
RN55E1961DRSL IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN55E1961DRSL NEW 88550 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45F25R Resistors Through Hole Resistors RES 25 OHM 5W 1% AXIAL
45F25R Ohmite 571400 RES 25 OHM 5W 1 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45F25R Ohmite 590800 RES 25 OHM 5W 1 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
45F25R Ohmite 696000 RES 25 OHM 5W 1 AXIAL FindCores Electronics Inc.
45F25R Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 25ohm 1 Axial Global Thunder Electronics Co.,Ltd