Location : Home > C > CMF5512K600BEEB
CMF5512K600BEEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5512K600BEEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5512K600BEEB RES 12.6K OHM 1/2W .1 AXIAL 582600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A4R000FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 4.0 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A4R000FE70 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A4R000FE70 Vishay Dale 1412800 2015+ RES 4.0 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS01A4R000FE70 Vishay/Dale 800,000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
RS01A4R000FE70 Vishay/Dale 800,000 2015+ Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 4ohms 1 Learn More enkaite Electronics Co., Ltd