Location : Home > C > CMF55120R00BER6
CMF55120R00BER6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55120R00BER6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55120R00BER6 RES 120 OHM 1/2W .1 AXIAL 583900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RLR20C5103GRRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 510K OHM 2% 1/2W AXIAL
RLR20C5103GRRE6 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR20C5103GRRE6 NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR05C49R9FRRSL Resistors Through Hole Resistors RES 49.9 OHM 1% 1/8W AXIAL
RLR05C49R9FRRSL IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR05C49R9FRRSL NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR05C49R9FRRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
RLR07C68R0FSR36 Resistors Through Hole Resistors RES 68 OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C68R0FSR36 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C68R0FSR36 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR07C68R0FSR36 Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
RNC55J1373FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 137K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55J1373FSRE6 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J1373FSRE6 NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
43F2R2 Resistors Through Hole Resistors RES 2.2 OHM 3W 1% AXIAL
43F2R2 Ohmite 781400 RES 2.2 OHM 3W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
43F2R2 Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 2.2ohm 1 Axial Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com