Location : Home > C > CMF5510K400BER6
CMF5510K400BER6
Share on FacebookShare on Facebook
CMF5510K400BER6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF5510K400BER6 RES 10.4K OHM 1/2W .1 AXIAL 587600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H83K83BDA Resistors Through Hole Resistors RES 3.83K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
H83K83BDA NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H83K83BDA TE Connectivity 800,000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
AP101 120R J Resistors Through Hole Resistors RES 120 OHM 100W 5% TO-247